[rank_math_breadcrumb]

غرفه تخصصی اسلام و محیط زیست در نمایشگاه بین المللی محیط زیست برپا شد

حجت‌الاسلام و المسلمین محمد کیانی در سخنانی اظهار داشت: نمایشگاه بین المللی محیط زیست همه ساله با هدف تولید و عرضه محصولات و خدمات مرتبط با محیط زیست کشور در تهران برگزار می‌شود.photo_2016

مدیر کل حوزه ریاست مؤسسه موضوع شناسی احکام فقهی بیان کرد: شرکت‌ها و نهادهایی که در زمینه محیط زیست اقداماتی را در سطح ملی یا بین المللی انجام داده‌اند، در این نمایشگاه شرکت کرده و خدمات خود را ارائه می‌کنند.

وی ادامه داد: با توجه به تفاهم نامه‌ای که در سال جاری میان مؤسسه موضوع شناسی احکام فقهی حوزه علمیه و سازمان محیط زیست کشور امضا شد، این مؤسسه با همکاری اداره کل محیط زیست استان قم، غرفه‌ای را تحت عنوان «اسلام و محیط زیست» در نمایشگاه یاد شده برپا کرد.

حجت‌الاسلام و المسلمین کیانی ابراز کرد: غرفه اسلام و محیط زیست روز گذشته از سوی سرکار خانم معصومه ابتکار معاون رییس جمهوری و رییس سازمان حفاظت محیط زیست در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست افتتاح شد.

وی افزود: نگاهی برگرفته از قرآن، روایات و احکام دینی به مبحث محیط زیست در این غرفه متبلور شده است و آن را به صورت یک غرفه استثنایی با محتوای دینی در نمایشگاه محیط زیست به نمایش گذاشته است.

مدیر کل حوزه ریاست مؤسسه موضوع شناسی احکام فقهی با اشاره به استقبال قابل توجهی که روز گذشته از غرفه اسلام و محیط زیست انجام شد، خاطرنشان کرد:‌ معاون رییس جمهوری و رییس سازمان حفاظت محیط زیست در جریان افتتاح غرفه اسلام و محیط زیست از حوزه علمیه قم و مؤسسه موضوع شناسی احکام فقهی تجلیل و قدردانی کردند.

شایان ذکر است، نمایشگاه بین المللی محیط زیست از روز گذشته آغاز به کار کرد و تا 13 اسفندماه از ساعت 10 تا 18 به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

گفتنی است، غرفه اسلام و محیط زیست در سالن شماره 13 غرفه 334 نمایشگاه بین المللی محیط زیست دایر شده و آماده پذیرایی از علاقه‌مندان است.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها