[rank_math_breadcrumb]

مراسم تکریم و معارفه ریاست موسسه موضوع شناسی احکام فقهی

قم، موسسه موضوع‌شناسی احکام فقهی، پنجشنبه، 23 دی ماه 95: مراسم تکریم و معارفه ریاست موسسه برگزار گردید.

طی این مراسم حجت الاسلام و المسلمین محمدحسین فلاح زاده، بنیان‌گزار موسسه موضوع شناسی جای خود را به حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید جمال الدین میرمحمدی سپرد.

آقای فلاح زاده که از بدو تاسیس در سال 1390 مسئولیت این نهاد حوزوی را به دوش داشت به خاطر علائق شخصی به امور پژوهشی، مدتی قبل از سمت خود استعفاء داده بود که سرانجام هیئت امناء با پذیرش آن دکتر میرمحمدی را جایگزین نمود.

دکتر میرمحمدی تاکنون به عنوان مدیر گروه پژوهش های بنیادین و سپس قائم مقام موسسه ایفای نقش می کرد و در خارج از موسسه نیز سوابقی همچون نمایندگی مقام معظم رهبری در وزارت دفاع، ریاست پژوهشگاه امام صادق (ع) و ریاست دانشکده شهید محلاتی را در کارنامه خود داشت.

آقای فلاح زاده از این پس در جایگاه ریاست هیئت امناء، نظارت عالیه ای بر تداوم حرکت آموزشی، پژوهشی و ترویجی موسسه داشته و بدون اشتغالات اجرایی به تحقیقات مورد نظر خود خواهد پرداخت. هیئت امناء موسسه موضوع شناسی احکام فقهی شامل 9 تن از شخصیت های حوزوی و دانشگاهی است که از سوی مقام معظم رهبری منصوب می گردند.

تصویر حجت الاسلام و المسلمین دکتر میرمحمدی را در حال دریافت حکم انتصاب خود از دست حجت الاسلام والمسلمین جواد محدثی، از پیش کسوتان حرکت موضوع شناسی، نشان می دهد.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها