[rank_math_breadcrumb]

مراسم تقدیر و تجلیل از دست اندرکاران جشنواره بین المللی علمی فرهنگی اعتکاف

مراسم تقدیر و تجلیل از دست اندرکاران جشنواره بین المللی علمی فرهنگی اعتکاف روز پنج شنبه 8 خرداد در مرکز موضوع شناسی احکام فقهی برگزار گردید.

در ابتدای این مراسم رئیس ستاد اعتکاف حجت الاسلام والمسلمین تکیه ای با تبریک ولادت با سعادت امام حسین(ع) و ماه مبارک و پرفیض شعبان و خیر مقدم به حاضرین در جلسه و دست اندرکاران، اعضای ستاد ، دستگاههای فرهنگی ، مرکز موضوع شناسی احکام فقهی،آیت الله حسینی بوشهری مدیر حوزهای علمیه سراسر کشور و حجج اسلام مختاری و فلاح زاده، توضیحاتی درباره چگونگی برگزاری دو جشنواره (ادبی و هنری) اعتکاف و آثار علمی رسیده به این جشنواره بیان نمودند.

درادامه آیت الله حسینی بوشهری مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور با تبریک میلاد سرور و سالار شهیدان امام حسین(ع) و خیر مقدم به حضور مهمانان گرانقدر فرمودند مرکزی که در اینجا جلسه برگزار شده آینده ای بسیار درخشان خواهد داشت، مرکز موضوع شناسی احکام فقهی، من باید از برادر عزیزمان که خدوم و چهره شناخته شدۀ بحث فقه و فقهاست حجت الاسلام والمسلمین فلاح زاده تشکر بکنم، انصافاً وجود این عزیز  همه اش خدمت و گره گشایی از مسائل مردم، احکام مردم می باشد. این مرکزی که راه افتاده شاید شنیده باشید، مورد عنایت ویژه مقام معظم رهبری است و انشاء الله امیدوارم که با تمهیداتی که اندیشیده شده ما در سالهای آینده شاهد یک گام بزرگ باشیم که می دانید بحث موضوع احکام فقهی از مسائل مبتلابه مردم تنها نیست از مسائل مبتلابه فقها و بزرگان ما نیز می باشد، انشاءالله امیدواریم حاج آقای فلاح زاده اسم بعدیشان بشود معین الفقهاء والمجتهدین و این کار ارزشمند را انشاء الله سامان بدهند.

در ادامه مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور از اینکه ایام اعتکاف با میلاد امیرالمومنین و روز تجلیل ازدست اندرکاران  با میلاد امام حسین(ع) مصادف شده است را به فال نیک گرفتند و مسئولین را برای مقابله با تهاجم فرهنگی به برنامه ریزی دقیق برای نسل حاضر و فضای مجازی دعوت نمودند و فرمودند تنها به نقد و گلایه اکتفا نکنیم.

در پایان آیت الله حسینی بوشهری از حجج اسلام مختاری، فلاح زاده و عزیزان سازمان اوقاف،شهرداری، فرهنگ و ارشاد، آستان قدس رضوی، رسانه و همه نهادهایی که به گونه ای در این امر دخیل بودند، تقدیر و تشکر و از نمایشگاه و موزه مرکز موضوع شناسی احکام فقهی دیدن نمودند.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها